10° DRAHOUŠEK

Světlé výčepní pivo DRAHOUŠEK, je jedinečným a nevšedním pivem našeho portfolia. Vybrané světlé slady dodávají pivu DRAHOUŠEK lehkost a pitelnost, ale přitom mu nic neubírají na jeho plnosti a nápaditosti. Pivo DRAHOUŠEK si vás získá svou jemnou, ale přesto výraznou hořkostí, kterou mu dodává směs českých a německých chmelů. Neváhejte okusit naši vytříbenou desítku a povznést se tak do opojných končin pivního nebe.


Slady: Plzeňský, Mnichovský I a Vídeňský
Chmely: Agnus, Magnum, Premiant, Sládek
Stupňovitost: 10°
Hořkost: 30 IBU
Barva: světlé pivo

11° TLESTKAČ

Světlé pivo TLESTKAČ vás osloví svou jemností a svěžestí. Vaše smysly budou přesunuty do jiné dimenze a pocit osvěžení při vychutnávání našeho piva TLESTKAČ vás bude provázet už navěky. Návrat do reality bude pro vás jen další záminkou k opětovnému navázání kontaktu s naším jedinečným ležákem – pivem TLESTKAČ. Toto pivo je stálicí našeho portfolia, je s námi již od počátků a dle vaší přízně s námi ještě dlouho zůstane.

Slady: Plzeňský, Mnichovský II, Caramünich III a Caraaroma
Chmely: Sládek, Premiant, Žatecký poloraný Červeňák
Stupňovitost: 11°
Hořkost: 30 IBU
Barva: světlé pivo

12° PIFKO

PIFKO je ležák jehož vznik se datuje do roku 2011 a do své dokonalosti ho svou trpělivou a věrnou spoluprací pomohl dotvořit náš kamarád Petr Píst Pánek, pro kterého jsme ho začali vyrábět. Směs ječných sladů zkombinovaná tak, aby vám konzumentům, přinášela nejen potěšení chuťová, ale oslovila i ostatní smysly. Naše tradiční chmelení zde upravujeme o českou odrůdu chmele Kazbek, která dodává našemu PIFKU jedinečnou a nezaměnitelnou chuť i vůni. Tak na zdraví 🙂

Slady: Plzeňský, Mnichovský II, Vídeňský a Caraaroma
Chmely: Sládek, Premiant, Kazbek
Stupňovitost: 12°
Hořkost: 36 IBU
Barva: světlé pivo

13° PLAVEČEK

Polotmavý ležák pro mlsné jazýčky a pivní gurmány. Pečlivě vybrané složení směsi nejkvalitnějších sladů ve spojení s českým prvotřídním chmelem zaručuje nevšední zážitek s naším pivem PLAVEČEK. Chcete si vychutnat znamenitě vybroušenou chuť a vůni našeho piva PLAVEČEK? Právě s pivem PLAVEČEK se zařadíte mezi lidi, kteří měli tu čest se setkat s naším pivním drahokamem – pivem PLAVEČEK.

Slady: Plzeňský, Mnichovský II, Caramünich III a Caraaroma
Chmely: Sládek, Premiant, Žatecký poloraná Červeňák
Stupňovitost: 13°
Hořkost: 35 IBU
Barva: polotmavé pivo

14° SVATÝ HUBERT

Polotmavý speciál SVATÝ HUBERT je uvařený z vybrané směsi ječných a pšeničných sladů je jedním z našich jedinečných speciálů, který si sebou neseme již od počátku našeho vaření piva, jeho receptura však byla lehce upravena, aby se stal opravdu jedinečným pokladem mezi našimi pivy. SVATÝ HUBERT si vychutnáte vždy a všude, tak tedy na zdraví.

Slady: Plzeňský, Pšeničný světlý, Mnichovský II, Caramünich III a Caraaroma
Chmely: Sládek, Premiant, Žatecký poloraný Červeňák
Stupňovitost: 14°
Hořkost: 38 IBU
Barva: polotmavé pivo

13° ŽITEČKO

Tmavý ležák ŽITEČKO je naším zimním doplňkem, který nesmí chybět v naší nabídce. ŽITEČKO si vychutnají všichni milovníci silných černých hořkých piv. Naše ŽITEČKO je vařeno ze směsi ječných a žitných sladů, které posouvají toto pivo za hranici výjimečnosti. ŽITEČKO je jako jediné naše pivo tzv. SINGLEHOP, a je chmeleno jen Žateckým Poloraným Červeňákem. Pokud ho naleznete v naší nabídce, nenechte si ho ujít.

Slady: Plzeňský, Mnichovský II, Žitný světlý, Žitný karamelový, Žitný čokoládový, Caramünich III a Caraaroma
Chmely: Žatecký poloraný Červeňák
Stupňovitost: 13°
Hořkost: 40 IBU
Barva: tmavé pivo

11° MEZEK – MEDOVO ZÁZVOROVÝ KOKEŠ

Pivo Medovo Zázvorový Kokeš je pro Vás vařeno ze směsi vídeňského, plzeňského, mnichovského, čokoládového a barvícího sladu, medu a zázvorového výluhu Tato kombinace sladů a dalších ingrediencí, dodává MeZeKovi neodolatelnou chuť, která ve Vás bude vyvolávat touhu po opětovném vychutnávání této ojedinělé chuti. Intenzivní chuť a vůně je podpořena směsí chmelů, mezi kterými je Sládek, Premiant, Žatecký poloraný červeňák a to i za studena přidaný. Další důvod, který Vás vtáhne do víru smyslového vnímání našeho neotřelého piva MeZeK. Na zdraví.

Slady: Plzeňský, Mnichovský II, Vídeňský, Karamelový III, Čokoládový a Barvící (změna složení je vyhrazena) 🙂
Chmely: Sládek, Premiant a Žatecký poloraný červeňák (studené chmelení na spilce ŽPČ)
Stupňovitost: 11°
Hořkost: 30 IBU
Barva: světlé – polotmavé pivo

14° KOPA – KOKEŠ ORIGINAL PALE ALE

Pivo KOPA, je naší prvotinou z oblasti svrchně kvašených piv typu Ale. Jeho recept jsme s laskavým svolením převzali a lehce upravili od našeho běhacího kamaráda a pivomilce Honzy Zajíce, který se podílel i na vaření tohoto mandarinkového ejlu. Jeho nevtíravá vůně a silnější hořkost, vás uhranou a pivo KOPA se navždy stane vaším oblíbencem.

Slady:
Chmely:
Stupňovitost: 14°
Hořkost: 50 IBU
Barva: světlé – polotmavé pivo

11° KOKEŠ BÍLÝ – PŠENIČNÝ

Světlé pšeničné pivo KOKEŠ BÍLÝ je zástupcem weizen beer mezi našimi standardními spodně kvašenými pivy. Vše co k pšeničnému svrchně kvašenému pivu patří, tam je. Lehká a osvěžující vůně banánu a koriandru, je doprovázena jemnou hořkostí německého chmelu Haletaler Mittelfrüh. Lehké, pitelné a osvěžující  – pivo KOKEŠ BÍLÝ

Slady: Pšeničný a Plzeňský
Chmely: Hallertauer Mittelfruh
Stupňovitost: 11°
Hořkost: 15 IBU
Barva: světlé pivo pšeničné