Pet Lahve

Pivo z pivovárku Kokeš v Kamenici nad Lipou je možné odebírat i v PET lahvích o objemech 1 a 1,5 litru. Můžete k tomuto obalu mít výhrady, ale na krátkodobé uskladnění a transport je to obal ideální. Na otázku, jak dlouho pivo v PET lahvi vydrží, s úsměvem a nadsázkou odpovídám, do té doby než ho vypijete J A věřte nebo ne, je to tak.

Sudy

Pivo z pivovárku Kokeš můžete odebírat pro soukromé akce i pro Vaše restaurace, hospody a hospůdky v keg sudech. Sudy z pivovaru Kokeš jsou vybaveny standardním fitinkem typu Flach A (žehlička) a je možné je odebírat v objemech 20 a 30 litrů. Na sudy většinou neúčtujeme zálohu, jednak jsou sudy z pivovaru Kokeš nezaměnitelně označeny logem a názvem pivovaru, za další jsou číslovány, ale hlavně, a to je podstatné, panuje mezi námi důvěra a toho si mi vážíme ze všeho nejvíce.

Dárkové a nestandardní obaly

Pivovar Kokeš je samozřejmě schopen vyjít vstříc i ostatním, nestandardním a jedinečným požadavkům a připravit pro vás kompletní nabídku na naplnění vámi zvoleného obalu, a pokud je to v našich silách tak i realizaci takového požadavku. Vše je na dohodě a na vašich představách, takže se nebojte ozvat a my vám rádi poradíme, pomůžeme a provedeme.