STANDARDNÍ A NESTANDARDNÍ OBALY, DÁRKOVÉ BALENÍ A POUKAZY

Pivovar Kokeš je samozřejmě schopen vyjít vstříc i ostatním, nestandardním a jedinečným požadavkům a připravit pro vás kompletní nabídku na naplnění vámi zvoleného obalu, a pokud je to v našich silách tak i realizaci takového požadavku. Vše je na dohodě a na vašich představách, takže se nebojte ozvat a my vám rádi poradíme, pomůžeme a provedeme.

Cena 1,0l PET je 100,- Kč

PET LAHVE 1l / SKLENĚNÉ LAHVE 0,75l

Pivo z pivovárku Kokeš v Kamenici nad Lipou je možné odebírat i v PET lahvích o objemu 1 litr. Můžete k tomuto obalu mít výhrady, ale na krátkodobé uskladnění a transport je obal ideální. Na otázku, jak dlouho pivo v PET lahvi vydrží, s úsměvem a nadsázkou odpovídám, do té doby než ho vypijete. A věřte nebo ne, je to tak.

Cena pro naše spotřebitele je 2100,- Kč za 30 litrový sud / 700,- Kč za 10l sud

SUDY 30l/18l/10l

Pivo z pivovárku Kokeš můžete odebírat pro soukromé akce i pro Vaše restaurace, hospody a hospůdky v sudech Ecodraft. Sudy z pivovaru Kokeš jsou vybaveny vloženým vyměnitelným dvojitým pytlem a standardním fitinkem typu Korb (bajonet). Sudy tak fungují jako malé tanky, pivo nepřichází do styku s tlačným plynem a udržuje si tak, při vhodném skladování, svoje výjimečné vlastnosti o dlouhou dobu. Sudy je možné odebírat v objemech 10 a 30 litrů. Na sudy většinou neúčtujeme zálohu, jednak jsou sudy z pivovaru Kokeš nezaměnitelné již svou podstatou a za další jsou číslovány, ale hlavně, a to je podstatné, panuje mezi námi důvěra a toho si vážíme ze všeho nejvíce.

Cena se odvíjí od ceny obalů a složitosti požadavku

SKLENĚNÉ LAHVE A ETIKETY DLE VAŠEHO NÁVRHU

Jsme schopni pro vás připravit a naplnit lahve dle vašeho požadavku, ke kterému přizpůsobíme i design etiket a celkového balení našich piv. Vhodné jako firemní dárky, dárky na oslavy či svatby. Neváhejte se na nás obrátit s vaší představou, my vám pomůžeme ji co nejvíce uvést do reality.

Cena kartonové odnosky je 380,- Kč

DÁRKOVÁ ODNOSKA

Dárková kartonová odnoska obsahuje tři PET lahve nebo dvě PET lahve a sklenici 0,3l na stopce. Na odnosce je prostor buď pro Vaše logo nebo logo našeho pivovaru, popřípadě kombinace obojího. Sortiment (složení lahví v přenosce) je závislý na momentální nabídce piv (na úvodní stránce na tabuli)

Cena dárkové  krabice je 500,- Kč

DÁRKOVÁ KRABICE

Naše MODRÁ dárková krabice se sklenicí, táckem a dvěma PET láhvemi, je neotřelým dárkem pro vaše blízké, kamarády nebo kolegy a to jak jednotlivě k významným výročím, tak jako firemní dárky pro zaměstnance. Nově se dají petky nahradit i 0,75l skleněnými láhvemi, čímž se tato dárková krabice stává ještě luxusnější. I v případě této krabice je možné ji opatřit logem pivovaru popřípadě logem vaší firmy.

Cena dárkového poukazu je 2.500,- Kč

DÁRKOVÝ POUKAZ

Nevíte co dát svému pivomilci k narozeninám? Pořiďte náš dárkový certifikát na vaření piva. V ceně poukazu je celodenní spoluúčast na vaření piva včetně stravy, degustace piv aktuálně na čepu, 1 x PET od každého aktuálního druhu piva, možnost koupit se slevou 20% sudy piva z vlastnoručně vařené várky.

Cena dle dohody a požadavků

USPOŘÁDAT OSLAVU / TEAMBULDING PŘÍMO V PIVOVARU

Přijďte k nám oslavit významné jubileum, narozeniny, výročí nebo jen setkání s přáteli. Nabízíme zajištění pohoštění dle dohody, samozřejmě pivo dle aktuální nabídky, exkurzi a povídání o pivovaru. V pivovárku se dá hrát stolní tenis nebo šipky, k zapůjčení je i kytara, takže o zábavu je postaráno, v případě potřeby máme připraven i malý kvíz na znalosti o pivovárku, které během exkurze uslyšíte 🙂

V případě celodenní akce je možnost vycházky do okolí