VAŘIT PIVO

Tomáš Kokeš Kopačka jako vystudovaný sládek je vám v našem polo-manuálním pivovárku Kokeš k dispozici v případě, že budete potřebovat poradit, pomoct, naučit se jak se vaří pivo spodně kvašené a z ječných sladů. Tedy pivo toho českého typu, pivo velmi lahodné, osvěžující a pitelné. Pokud i vás pivo baví tak jako nás a chcete si pivo sami uvařit doma, nebojte se na nás obrátit nebo se v našem pivovaru zastavit a dozvědět se o pivu vše podstatné i to spíše zajímavé. Rádi se podělíme o vlastní zkušenosti. Přijďte se zúčastnit vaření piva. Zjistěte, že vás pivo baví tak jako nás 🙂

STARAT SE O VÝČEP

Máte vlastní výčepní zařízení nebo výčep? Přijďte se naučit, jak se o něj správně starat, aby vámi čepované pivo, bylo vždy v prvotřídní kvalitě. Naučíme a poradíme co a jak s jednotlivými komponenty, co dělat pro udržení kvality a zajištění hygieny výčepu. Poradíme a naučíme jak vše nastavit a seřídit.

ČEPOVÁNÍ PIVA

Rádi byste svým kamarádům, přátelům, hostům či zákazníkům dopřáli nevšední zážitek u piva? Přijďte si popovídat o technice a stylech čepování piva. Rádi se podělíme o vlastní dlouholeté zkušenosti.