Pet Lahve

Pivo z pivovárku Kokeš v Kamenici nad Lipou je možné odebírat i v PET lahvích o objemu 1 litr. Můžete k tomuto obalu mít výhrady, ale na krátkodobé uskladnění a transport je obal ideální. Na otázku, jak dlouho pivo v PET lahvi vydrží, s úsměvem a nadsázkou odpovídám, do té doby než ho vypijete. A věřte nebo ne, je to tak.

 

Cena jedné PET je 85,- Kč

 

Sudy

Pivo z pivovárku Kokeš můžete odebírat pro soukromé akce i pro Vaše restaurace, hospody a hospůdky v sudech Ecodraft. Sudy z pivovaru Kokeš jsou vybaveny vloženým vyměnitelným dvojitým pytlem a standardním fitinkem typu Korb (bajonet). Sudy tak fungují jako malé tanky, pivo nepřichází do styku s tlačným plynem a udržuje si tak, při vhodném skladování, svoje výjimečné vlastnosti o dlouhou dobu. Sudy je možné odebírat v objemech 30 litrů. Na sudy většinou neúčtujeme zálohu, jednak jsou sudy z pivovaru Kokeš nezaměnitelné již svou podstatou a za další jsou číslovány, ale hlavně, a to je podstatné, panuje mezi námi důvěra a toho si vážíme ze všeho nejvíce.

 

Cena pro naše spotřebitele je 1900,- Kč / 30 litrový sud

Dárkové a nestandardní obaly

Pivovar Kokeš je samozřejmě schopen vyjít vstříc i ostatním, nestandardním a jedinečným požadavkům a připravit pro vás kompletní nabídku na naplnění vámi zvoleného obalu, a pokud je to v našich silách tak i realizaci takového požadavku. Vše je na dohodě a na vašich představách, takže se nebojte ozvat a my vám rádi poradíme, pomůžeme a provedeme.

 

Cena dárkové  krabice se sklenicí, táckem a dvěma PET je 380,- Kč a cena kartonové odnosky se třemi PET je 280,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBJEDNÁVAT MŮŽETE TELEFONICKY NEBO EMAILEM NA 603792086 nebo obchod@pivovarkokes.cz

 

Těšíme se na Vaše objednávky a děkujeme za Vaši přízeň. Váš Tomáš Kokeš Kopačka – sládek