Kde si můžete pořídit Kokeše

Postupně se vracíme do hospod a hospůdek a tak si můžete opět dopřát Kokeše. A pokud máte obavy a chcete přesto Kokeše popíjet, přijďte si osobně.

Hlavním zdrojem je náš pivovárek v DRAHOUŠI, kde jste srdečně vítáni, ale návštěvu je třeba si potvrdit telefonicky na 603792086. Snažíme se tam pro vás být v pátek odpoledne a v sobotu přes den.

Čerstvé PET lahve si můžete objednat i k osobnímu odběru v Černošicích v sídle společnosti a to na čísle 603792086. Nově stáčíme rovnou z NAŠICH SPECIÁLNÍCH SUDŮ  a máme tak pivo pro vás vždy čerstvé. V případě větších objednávek (nad 10 PET) pivo rádi zavezeme až k vám domů.

Vaše oblíbené pivo si můžete nově zakoupit i v ZAHRADA ČERNOŠICE – GARDEO, kde pro vaše mlsné jazýčky udržujeme stále plnou lednici s PET lahvemi.

Naše láhve si můžete zakoupit i v HOTELOVÝ REZORT JESENICE, kde dodáváme naše pivo.

Pet lahve se dají sehnat i v Pivárium v Novém Strašecí – kam občas též zavážíme 🙂

Již pravidelně dodáváme do Pivotéky U Martina v Brně 

Rovněž je možné si zajít se džbánkem a nechat si načepovat ČERSTVÉHO Kokeše a to jak v Černošicích (603792086) tak v Kamenici nad Lipou (731490383).

Sortiment sledujte na výčepní tabuli na úvodní stránce 🙂

O místech, kde se Kokeš čepuje, vás budeme průběžně informovat. Momentálně:

Pivo KOKEŠ si nově můžete vychutnat v hospůdce Františkovi Lázně v Řevnicích. K dostání i v PET.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100042493996960

Naše báječné pivo si můžete momentálně vychutnat čepované v Hotelovém resortu v Jesenici. Na čepu je tam Svatý Hubert 😉

https://www.hotel-jesenice.cz/m/

Naše skvělé pivo si můžete nově vychutnat v Pizzeria Bella Italia ve Zdicích, nepropásněte příležitost si pochutnat na výborném jídle s luxusním pivem Kokeš k tomu 🙂

https://pizza-zdice.cz/

Kokeš se opět vrátil do Restaurace BOLLETA – kde si můžete dopřát žejdlík našeho moku – sledujte jejich stránky a Fb, tak ho nepropásněte. Sledujte co je na čepu 🙂

https://www.facebook.com/BolletA

https://www.bolleta.cz/

PIVO KOKEŠ je k dostání v Hostinec Drahouš – krásné prostředí a milá obsluha, a k tomu pivo Kokeš, umíte si představit něco lepšího 🙂 Můžete se zde setkat s naším DRAHOUŠKEM vymazlenou 10° světlou na čepu a ostatní druhy co máme zrovna k dispozici, si zde můžete pořídit i v PET lahvích.

https://www.drahous.cz/informace-o-obci/hostinec-drahous-kd/

PIVO KOKEŠ  se vrátilo na Žižkov a to do PIVNÍ LOKÁL OSTRÝ, momentálně jsou bez Kokeše, ale věříme, že po novém roce se opět objeví na čepu některé z našich vyladěných piv. Závoz se chystá v blízké době, tak se těšte 😀

https://www.facebook.com/Pivn%C3%AD-lok%C3%A1l-Ostr%C3%BD-400164153391664/

https://www.facebook.com/Pivn%C3%AD-lok%C3%A1l-Ostr%C3%BD-400164153391664/

Tomáš Kokeš Kopačka – sládek